Poznań - Rekolekcje w życiu codziennym

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zaprasza na:

dla zmeczonych

 

REKOLEKCJE W ŻYCIU CODZIENNYM 2018

"Jesteś moją radością"

Termin: 25.02 – 18.03.2018 r. 
Rozpoczęcie 25.02 Mszą św. o godz. 18.00

Miejsce: kościół oo. Jezuitów; ul. Szewska 18 w Poznaniu

 Rekolekcje będą trwały trzy tygodnie

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego we współpracy z oo. Jezuitami zaprasza na rekolekcje w życiu codziennym. Formuła rekolekcji nawiązuje do Ćwiczeń Duchowych św. Ignacego Loyoli, czyli rekolekcji ignacjańskich.

 

Rekolekcje adresowane są do wszystkich, którzy noszą w sercu pragnienie bliższego poznania Boga i nawiązania z Nim głębszej, bardziej osobistej relacji.
Szczególnie zapraszamy tych, którzy z różnych względów nie mają możliwości odbycia rekolekcji ignacjańskich w domach rekolekcyjnych.

W każdą niedzielę o godz. 18.00 w kościele oo. Jezuitów będzie sprawowana Msza św. Po niej spotkanie rekolekcyjne – konferencja poruszająca wybrane zagadnienia z duchowości ignacjańskiej i wprowadzenie do medytacji na kolejny tydzień.

Od poniedziałku do piątku każdego tygodnia rekolektant samodzielnie w dogodnym dla siebie miejscu i czasie odprawi medytację wg przygotowanych wprowadzeń.
Raz w tygodniu rekolektant zobowiązany będzie do odbycia ok. 30 – minutowej rozmowy z osobą towarzyszącą. Termin do uzgodnienia indywidualnie.
Rekolekcje zakończą się w niedzielę 18.03. Mszą św. o godz. 18.00 i wspólną agapą przygotowaną przez WŻCh.

Uczestnictwo w rekolekcjach jest bezpłatne, wymagane jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Zapewniamy dyskrecję. Dane wpisane w formularzu będą udostępnione tylko osobie towarzyszącej rekolektantowi.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem e-mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na stronie internetowej: http://www.wzch.poznan.pl/p/rekolekcje-w-zyciu.html

CookiesAccept

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem